16 lutego (sobota) 2019, godz. 19:00

Zapraszamy na wieczór z cyklu "Literatura i Wino".

Tessa Capponi-Borawska z najnowszą książką (premiera październik 2018) "Smak kwiatów pomarańczy"

Wieczór rozpocznie się rozmową przy lampce wina z Tessą Caponi, polsko-włoską arystokratką, która korzenie swoje wywodzi z Toskanii. Jest ona autorką wielu książek, temat których zawsze obraca się wokół tradycji kuchni i stołu.

Rozmowę poprowadzi Justyna Suchocka, dziennikarka Czasu Wina. Po rozmowie zaprosimy Państwa na kolację, w czasie której podamy menu i wina dobrane na ten wieczór przez Tessę Capponi.

 

Menu i Wina

Aperitif

wkrótce...

 

Pierwsza przystawka

wkrótce...

wkrótce...

 

Druga przystawka

wkrótce...

wkrótce...

 

Danie główne

wkrótce...

wkrótce...

 

Deser

wkrótce...

wkrótce...

 

 

Rezerwacja

Zgłoszenie na Noc z Winem - Wieczór z cyklu "Literatura i Wino" wymaga wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer (+48) 600 226 150 lub (+48) 669 201 203 lub (+48) 12 312 24 23 lub też pisząc na adres recepcja@dworsierakow.pl

Koszt

Koszt kolacji dla członków Klubu Domu Wina, gości hotelowych oraz prenumeratorów magazynu "Czas Wina" wraz z jedną osobą towarzyszącą wynosi 140 zł/os.

Koszt kolacji dla pozostałych gości wynosi 169 zł/os.

*W korzystnej cenie oferujemy nocleg w pokojach naszego czterogwiazdkowego hotelu (280 zł nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem)

Rozliczenie punktami klubowymi

Punkty klubowe. Za spotkanie rozliczyć się można także punktami klubowymi - licząc 1400 punktów za osobę. Zgłosić swój udział można dzwoniąc pod numer (+48) 722 100 224 lub pisząc na adres e-mail rezerwacje@wineservice.pl

Noc z Winem z cyklu "Literatura i Wino" | Tessa Capponi i jej najnowsza książka "Smak kwiatów pomarańczy"
Powered by JS Network Solutions